תפריט לניווט מהיר :

 1. עבור לתוכן
 2. עבור לתפריט ראשי
 3. עבור למנוע חיפוש
 4. עבור לתפריט עזרה
 5. עבור חריצי
 6. עבור לרשימת קיצורי מקלדת

תפריט עזרה :

 1. האתרים שלנו |
   
 2. צור קשר |
 3. מפת אתר |
 4. עזרה
 1. גודל גופן

  להקטין את גודל גופן הגדל את גודל גופן  
 
 

האחריות החברתית שלנו

צור קשר

סאנופי ישראל

רח' בני גאון 10
ת.ד. 8090
אזור התעשייה פולג, נתניה, 4250499
טלפון: 972-9-8633700+
פקס: 972-9-8851444+

תוכן :

האחריות החברתית שלנו

אחריות חברתית היא חלק מה-DNA של סאנופי

כחברה בינלאומית מובילה בתחום שירותי הבריאות, הרעיון של אחריות חברתית תאגידית (CSR) שוכן בלב ליבו של העסק שלנו. סאנופי מחויבת לחתור לקדמה חברתית, פיתוח כלכלי וכבוד לסביבה, כמו גם לפעול בצורה מוסרית ואחראית כלפי כלל המטופלים ברחבי העולם. גישת האחריות החברתית שלנו מתרכזת בארבעה תחומים עיקריים: מטופלים, עובדים, איכות סביבה ואתיקה.

מחלקת האחריות החברתית הייעודית שיצרנו לפיקוח על יישומו של ממד זה, בהחלטות האסטרטגיות והתפעוליות שלנו, מבטיחה פעילות כל העת לקידום חברתי ופיתוח כלכלי, לשיפור הביצועים הסביבתיים שלנו ומתן תמיכה מוסרית ואחראית למטופלים ברחבי העולם.

המטופל תמיד במרכז

החתירה לקיימות (sustainability) באה לידי ביטוי מלא כאשר היא משתלבת באסטרטגיה ובערכים שלנו, בעיקר בהקשר של שיפורים וביצועים ארוכי-טווח.

גישת הקיימות של סאנופי מציבה את המטופל במרכז הפעילות העסקית, במרכז המחויבות שלנו לאחריות חברתית, ובמרכז ההתייחסות לסביבה. גישה זו שואפת לתת מענה לצורכי המטופלים ולציפיותיהם, תוך חתירה לאיזון בין נגישות לטיפולים רפואיים, חדשנות, כבוד לזכויות קניין רוחני וליציבות של מערכות הבריאות.

גישתנו בנויה על מערכת גלובלית של פיקוח פנימי לקיימות ברמת הקבוצה, ויישום יוזמות וכלים המותאמים למגוון רחב של בעלי עניין: עובדים, מטופלים ואיגודי מטופלים, הציבור הרחב, אנשי רפואה, ספקים וקבלני משנה, ארגונים חוץ-ממשלתיים, התקשורת, בעלי מניות ומשקיעים, סוכנויות ממשלתיות ומתחרים.

נגישות לתרופות

בקרב יותר מ-1/3 מאוכלוסיית העולם הנגישות לשירותי בריאות בסיסיים מוגבלת עד לא קיימת כלל. כחברה אחראית התורמת לנגישות לטיפולי בריאות איכותיים לכול, אנו ממקדים את המאמצים לשיפור הנגישות לתרופות על ידי:

 • צמצום אי-השוויון בבריאות באמצעות קרן Sanofi Espoir, הפועלת להנגשה של שירותי בריאות לאוכלוסיות מיוחדות, מאבק בסרטן בילדים ובתמותת אימהות ותינוקות.
 • שיפור מתמיד בנגישות התרופות על-ידי קידום תכניות לניהול מקיף של מחלות, המשלבות מניעה, אבחון וטיפול במדינות מתפתחות.
 • קידום טיפול איכותי והגנה על בטיחות מטופלים על-ידי מאבק בזיוף תרופות.

שותפות הומניטרית

אנו פועלים בשותפות עם ארגון הבריאות העולמי (WHO) במטרה לתת מענה לצורכי הבריאות במדינות מתפתחות, ובפרט בכל הנוגע למחלות טרופיות מוזנחות. כחלק משיתוף הפעולה עם WHO סאנופי מפתחת תוכנית חדשנית למניעה ובקרה של מלריה באפריקה.

במקביל, אנו שותפים גם במספר ארגונים הנתמכים על ידי קרן ביל ומלינדה גייטס, כדוגמת הארגון הכלל-עולמי לחיסונים (Global Alliance for Vaccines and Immunization GAVI) והארגון הכלל-עולמי לפיתוח תרופות לשחפת.


סאנופי מחויבת להתאים באופן שוטף את מודל הפיתוח שלה לבעיות האנושיות והכלכליות בעולם.

מכונות מזל :