תפריט לניווט מהיר :

 1. עבור לתוכן
 2. עבור לתפריט ראשי
 3. עבור למנוע חיפוש
 4. עבור לתפריט עזרה
 5. עבור חריצי
 6. עבור לרשימת קיצורי מקלדת

תפריט עזרה :

 1. האתרים שלנו |
   
 2. צור קשר |
 3. מפת אתר |
 4. עזרה
 1. גודל גופן

  להקטין את גודל גופן הגדל את גודל גופן  
 
 

סאנופי ישראל למען הקהילה

צור קשר

סאנופי ישראל

רח' בני גאון 10
ת.ד. 8090
אזור התעשייה פולג, נתניה, 4250499
טלפון: 972-9-8633700+
פקס: 972-9-8851444+

תוכן :

סאנופי ישראל פותחת את הלב וחוברת לקהילה

תמונה מאירוע בהשתתפות נציגים מסאנופי ועמותת טנא בריאות

כחברה שהאחריות החברתית היא חלק מערכי הליבה שלה, סאנופי פועלת ברחבי העולם למען שיפור הגישה וצמצום אי-השיוויון בתחום הבריאות.

בשנת 2015 השיקה סאנופי ישראל שיתוף פעולה חדש עם עמותת "טנא בריאות", במטרה לסייע לעמותה לקדם אורח חיים בריא, נגישות לבריאות והתמודדות מיטבית עם מחלות כרוניות בקרב קהילת יוצאי אתיופיה בישראל.

במסגרת השותפות סאנופי ישראל תומכת במגוון פעילויות ומיזמים של העמותה, בכלל זה הרצאות בקהילה, ימי בריאות, סדנאות בישול ותזונה, הדרכות לצוותים רפואיים, מחקר ואיסוף נתונים.

אנו גאים ונרגשים להיות שותפים לפעילות הייחודית והחשובה של עמותת "טנא בריאות". אנו רואים צורך ממשי בתמיכה בעשייה לקידום הנגישות והעלאת המודעות לבריאות בקרב קהילת יוצאי אתיופיה בישראל.

 

אודות עמותת "טנא בריאות"

העמותה מאגדת אנשי מקצוע יוצאי אתיופיה השואפים לקדם את בריאות יוצאי אתיופיה, שהינם מיעוט לשוני ותרבותי בישראל ובעל צרכים ייחודיים. העמותה פועלת להגביר את מודעות יוצאי אתיופיה לזכויות בריאות ולמימושן, להציף את הקשיים בניצול זכויות הבריאות לקובעי מדיניות ולנותני השירותים, לפתח משאבים לשיפור נגישותם של יוצאי אתיופיה לשירותי בריאות ובכך לקדם את בריאותם ברמת הפרט והקהילה. העמותה מפעילה את "קול לבריאות" - שירות תרגום באמצעות הטלפון המספק מענה זמין ומידי לגישור על פערי שפה ותרבות הנצבים בפני יוצאי אתיופיה בבואם לקבל טיפול או יעוץ רפואי.

לאתר העמותה: www.tene-briut.org.il

סאנופי ישראל חוברת לעמותת "שיעור אחר"

בשנת 2016 השיקה סאנופי ישראל פעילות התנדבות עובדים חדשה. כחלק מהמיקוד של החברה בצמצום פערים חברתיים יצרנו שיתוף פעולה עם עמותת "שיעור אחר" במסגרתה מעבירים עובדי סאנופי שיעורי העשרה בבית הספר יגאל אלון בנתניה במטרה להעשיר את עולם הידע והשאיפות של התלמידים ולעורר בהם השראה.

עדכון: 29-03-2016

מכונות מזל :