הכירו את פזית וייסמברגר-ממן, מנהלת פרוטפוליו מוצרי סוכרת, סאנופי ישראל

מדוע הצטרפתי לסאנופי?

את צעדי הראשונים בעולם התרופות עשיתי בחברת סאנופי לפני כמה וכמה שנים, ומאז נשארתי כי ראיתי מה טוב. מעבר להיות סאנופי חברה משפחתית וחמה ברמה האישית, אני רואה את סאנופי כחברה התורמת רבות לאיכות חייהם של כל המטופלים המשתמשים במוצריה. נקודת המבט האישית שלי מגיעה מתחום הסוכרת ואני רואה כיצד ביחידה שלנו אנו עושים את המקסימום להביא את המוצרים החדשים והטובים ביותר למטופלים שלנו.

מה אני עושה?

אני מנהלת פרוטפוליו מוצרי סוכרת. במסגרת עבודתי אני תמיד חושבת על שני צידי המטבע: מצד אחד המטופלים שלנו ומצד שני הרופאים עמם אנו עובדים. מצד המטופלים חשוב לי להנגיש את התרופה עצמה, להקל את השימוש בה ולסייע לכמה שיותר מטופלים להתמיד בטיפול ולראות תוצאות. מצד הרופאים חשוב לי לספק את המידע העדכני ביותר, להציג בפניהם מחקרים וחידושים מהעולם על מנת שהם יוכלו להעביר למטופליהם את מירב המידע הנחוץ לשימוש בטוח ויעיל במוצר.

הזדמנויות להתפתחות

סאנופי היא חברה חדשנית שתמיד מביאה את הבשורה הבאה. ההתפתחות בעולם הפארמה והתרופות ובייחוד בעולם הסוכרת בשנים הקרובות תאפשר לשווק ולהנגיש יותר ויותר טיפולים חדשים שנמצאים כרגע בפיתוח. זו מבחינתי הזדמנות!

הכירו את מוחמד חדאד, נציג רפואי, סאנופי ישראל

מדוע הצטרפתי לסאנופי?

לפני כ-4 שנים התחלתי את עבודתי בתחום הסוכרת בסאנופי , באותה התקופה חיפשתי חברה בינלאומית מובילה עם פורטפוליו מעניין ותרופות חדשניות לשנים הבאות.
הגעתי לסאנופי דרך המלצות שקיבלתי מחברים שעובדים בתחום הפארמה ומכירים את התחום, הבנתי שמדובר בחברה מובילה בתחום הסוכרת ותחומים נוספים, רציתי להיות חלק מארגון גדול שדואג להשקיע בעובד ולתת לו את הליווי וההכשרה המתאימה כדי להצליח בעבודה.Q

מה אני עושה?

תפקידי כנציג רפואי הוא בעל ערך מאוד חשוב לקידום המוצר ולקידום הבריאות והידע בקרב הצוותים הרפואיים השונים במערכת הבריאות. אני רואה את העבודה שלי כשליחות, הדרך שלי לעזור לעולם להיות טוב ובריא יותר בזכות הידע והמוצרים שאני מביא איתי ללקוחות שלי. בעבודתי אני משלב את הידע המדעי שלי ואסטרטגיה שיווקית של המוצרים וכך אני מצליח להביא תוצאות עסקיות טובות.

הזדמנויות להתפתחות

התרבות היא אחד הנכסים החשובים ביותר שלנו בסאנופי. אנחנו ארגון רב תרבותי, מעריך אנשים ללא הבדל מוצא, דת ומין. גיוון רב תרבותי הוא הכוח שלנו ומה שחשוב הוא איך אני כעובד מוסיף למגוון הזה, בנוסף למגוון התרופות החדשניות שיש לנו בסאנופי, לכן זה מה שהופך אותנו לחברה מובילה וייחודית בתחומה.

סאנופי דואגת לעובדים, מלימוד מיומנויות חדשות ומכוונת גבוהה עם שאיפות מקצועיות, להשגת איזון בין עבודה לחיים. כחלק מהצוות של סאנופי, אני מרגיש שאני משיג את מטרות הקריירה שלי.
המנהלים שלי בסאנופי היו איתי בכל צעד בפיתוח המקצועי שלי ליצירת הזדמנויות עסקיות והגעה לתוצאות טובות בעבודתי.

הכירו את ניבה קריגר-שניידר,

(Qualified Person (QP, סאנופי ישראל

מדוע הצטרפתי לסאנופי?

לפני שהצטרפתי לסאנופי, עבדתי כרוקחת במספר בתי מרקחת וביצרנית התרופות טבע, כך שנחשפתי לעולם תעשיית התרופות ממספר נקודות מבט שונות. התחלתי את עבודתי כרוקחת לפני יותר מעשרים שנה כמתלמדת בבית מרקחת פרטי גדול בתל אביב. לאחר מכן עבדתי בכמה רשתות בתי מרקחת ולבסוף עבדתי במרכז ההפצה של טבע-בסלא, כאחראית על נרקוטיקה ותרופות 29ג. הצטרפתי לסאנופי לפני 4 שנים, בחיפוש אחר הזדמנות לעבוד בחברה בין-לאומית גדולה, על מנת להתמקצע ולצבור ניסיון בתפקיד ה-
(Qualified Person (QP.

מה אני עושה?

התחלתי את עבודתי בסאנופי, בתפקיד QP במחלקת המחקרים הקליניים, שם נחשפתי לתחום חדש ומרתק, תחום המחקרים הקליניים. לאחר כשנתיים עברתי למחלקת האיכות של סאנופי. במסגרת התפקיד כ-QP, אני עוסקת בפן האיכות של מוצרי סאנופי. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק ופורה עם מחלקת הרגולציה, עם היחידות השונות בסאנופי ישראל ועם הקולגות שלנו בסאנופי העולמית. אני נהנית לתרגל צרפתית עם הקולגות מחו"ל, כיוון שיש לי משפחה בפריס ואני דוברת את השפה .

הזדמנויות להתפתחות

תפקיד ה-QP בישראל עבר שינויים והתפתחות מרובה בשנים האחרונות בישראל, תפקיד זה ממשיך להציב אתגרים מרובים ומהווה תחום בעל עניין רב לרוקחים. כ-QP, בחברה בין לאומית בעלת מוניטין בתעשיית התרופות, אני נחשפת לתחומים מקצועיים מגוונים, להזדמנויות ללמוד, להתפתח ולהתקדם.