אנחנו בסאנופי דואגים לבריאותם של אנשים באמצעות התאמת מודל הפיתוח שלנו לבעיות האנושיות והכלכליות בעולם תוך שמירה על כללי האתיקה ובשקיפות מלאה. בקרב יותר מ-1/3 מאוכלוסיית העולם הנגישות לשירותי בריאות בסיסיים מוגבלת עד לא קיימת כלל. כחברת פארמה אחראית התורמת לנגישות לטיפולי בריאות איכותיים לכל אנו ממקדים את המאמצים לשיפור הנגישות לתרופות באמצעות קרן Sanofi Espoir, הפועלת למאבק בסרטן בילדים ובתמותת אימהות ותינוקות וכן על ידי מאבק בזיוף תרופות.

אנו פועלים בשותפות עם ארגון הבריאות העולמי במטרה לתת מענה לצורכי הבריאות במדינות מתפתחות, ובייחוד בטיפול במחלות טרופיות. כחלק משיתוף הפעולה עם ארגון הבריאות העולמי אנחנו מפתחים תכנית חדשנית למניעה ובקרה של מלריה באפריקה. במקביל אנו שותפים גם בארגונים הנתמכים על ידי קרן ביל ומלינדה גייטס, כדוגמת הארגונים הבינלאומיים לחיסונים ולפיתוח תרופות לשחפת.

בלב האחריות החברתית-תאגידית שלנו

אנחנו בסאנופי פועלים ליצירת שינוי חיובי ברחבי העולם: החיסונים שלנו מסייעים בהגנה והטיפולים שלנו תורמים לשיפור איכות חיים

קרא עוד על האחריות החברתית תאגידית של סאנופי העולמית

סאנופי בקהילה

האחריות החברתית נמצאת ב-DNA של סאנופי והיא באה לידי ביטוי בארבעה תחומים: אתיקה ושקיפות, נגישות לשירותי בריאות לאוכלוסיות חלשות, מעורבות קהילתית ואיכות הסביבה. עמידה באתגרים אלה משפרת אותנו ואת הקהילות שסביבנו. המחויבות שלנו לאחריות החברתית היא הסיבה שאנו כאן – כדי להשפיע ולהעצים חיים, כשאנו חותרים בהתמדה ליצירת עתיד של בריאות ורווחה עבור כולם.

שיעור אחר

כחלק מהשאיפה של סאנופי להעצים חיים, אנו רואים חשיבות רבה בצמצום פערים חברתיים דרך חינוך. לשם כך יצרנו שיתוף פעולה עם עמותת "שיעור אחר". העמותה מעודדת מעורבות חברתית וממנפת משאבי ידע, יכולת וניסיון של עובדים וארגונים לטובת מערכת החינוך באמצעות קורסי העשרה בבתי ספר המשרתים אוכלוסיות מעוטות הזדמנויות. המפגש עם מתנדבים ממגוון תחומי עיסוק במשק הישראלי מאפשר לתלמידים להכיר דמויות לחיקוי ולהיחשף למגוון פניה של החברה הישראלית, ולתחומי עניין שעשויים לפתוח בפניהם אופקים חדשים. במסגרת הפעילות בעמותה מעבירים עובדי סאנופי בהתנדבות שיעורי העשרה בבית הספר "יגאל אלון" בנתניה במטרה להעשיר את עולם הידע והשאיפות של התלמידים ולעורר בהם השראה.